پیوندها

نشست هم اندیشی "رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه" با اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ ۰۹:۵۷ | تعداد بازدید: 50

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی،  نشست هم اندیشی "رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه" با اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده پرستاری و مامایی در تالار همایش های ابن سینا برگزار شد.

ابتدای جلسه "دکتر حسین ابراهیمی پور" رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به ایراد سخنانی پرداخت در ادامه "دکتر محمدرضا رضایی" منش معاون آموزش، تحقیقات و فناوری ضمن تقدیر از تلاش های اساتید و کارکنان دانشکده پرستاری و مامایی گفت: دانشکده ها تحول خود را با راه اندازی رشته های تحصیلات تکمیلی و جذب دانشجو می توانند کامل نمایند و انگیزه ی اساتید و دانشجویان بالاتر خواهد شد. همنین یکی از دغدغه های ما در این دانشکده تامین مربی برای کارآموزی ها و کارورزی های بالین است که راهکاری لازم را به کارخواهیم بست تا رضایت حداکثری دانشجویان را نیز به همراه داشته باشد.

"دکتر مروارید ایرانی" رئیس دانشکده پرستاری و مامایی با ارائه گزارش عملکرد یکساله اظهار کرد: در حال حاضر در مجموعه گروه های آموزشی دانشکده 25 نفر بعنوان عضو هیات علمی در قالب های مختلف مشغول به فعالیت هستند که با استاندارد های موجود فاصله داریم. در یک سال گذشته 20 دانشجوی شهریه پرداز، 4 نفر اتباع خارجی و 16 نفر از طریق کنکور سراری جذب شده اند. همچنین برقراری شیفت های شبانه دانشجویان، تجهیز مرکز مهارت های بالینی و تشکیل کمیته های تخصصی را می توان از مهمترین اقدامات آموزشی دانست.

وی با تشریح عملکرد هریک از حوزه های دانشکده پرستاری و مامایی ادامه داد: یکی از مهمترین اولویت های ما حوزه پژوهشی بوده که در همین راستا بیش از یکصد طرح در شورای پژوهشی دانشکده مورد بررسی و داوری قرار گرفته و 2 اختراع توسط اساتید و دانشجویان به ثبت رسیده است. تقویت حوزه رسانه ای و فرهنگی و کسب افتخارات در این زمینه نیز در این مدت آثار پر برکتی را در مسیر توسعه و گسترش دانشکده پرستاری و مامایی داشته است. همچنین در حوزه معاونت توسعه دانشکده جذب کارشناسان گروه های آموزشی و نیروی انسانی در واحدهای دیگر در قالب های مختلف را می توان اشاره کرد.

گفتنی است در ادامه این نشست هم اندیشی هریک از مدیران گروه های آموزشی و اعضای هیات علمی به بیان دغدغه ها و راهکار های موجود پرداختند.