پیوندها

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه؛

تحقق چشم انداز دانشکده پرستاری و مامایی مستلزم ایثار است

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ ۰۹:۱۵ | تعداد بازدید: 30

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی، نشست هم اندیشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده پرستاری و مامایی در تالار همایش های ابن سینا برگزار شد.

"دکتر حسین ابراهیمی پور" رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با تاکید به ارزش دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه گفت: دانشکده پرستاری و مامایی با قدمت ترین دانشکده دانشگاه است که بیش از ۳۰ سال در مسیر آموزش، پژوهش و تربیت نیروی انسانی کارآمد قدم برداشته و امروز همچون درخت بالغی است که شاهد ثمرات گران بهای آن هستیم و در همین راستا و بنا به اهمیت آن استراتژی ها و سیاست گذاری های ویژه ای را برای توسعه و گسترش آن در نظر گرفته ایم.

"ابراهیمی پور" با اشاره به دغدغه های اساتید و دانشجویان این دانشکده اظهار کرد: بیش از ۵۰ درصد دانشجویان ما در این دانشکده و در گروه های آموزشی پرستاری، فوریت های پزشکی، مامایی و اتاق عمل مشغول به تحصیل هستند و دغدغه های آنان را به صورت ویژه رصد می کنم. یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های ما تأمین نیروی انسانی در حوزه معاونت آموزشی و پژوهش و به کارگیری عضو هیئت علمی بویژه در دانشکده پرستاری و مامایی است تا کیفیت و کمیت خدمات آموزشی ارتقا یابد و در همین راستا با همکاری اساتید و دیگر کارکنان ابعاد مختلفی را برای کارگشایی آن در نظر می گیریم و از هیچ تلاشی همچون گذشته دریغ نخواهیم کرد.

"رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه" در پایان با تاکید بر ایثار و فداکاری کلیه اساتید و کارکنان در تحقق مسیر پیشرفت دانشگاه و دانشکده ها بیان داشت: ارزشمند ترین مسئله ای که بایستی اهتمام لازم را داشته باشیم تحقق بالاترین میزان چشم انداز دانشکده پرستاری و مامایی است و در این مسیر همه باید تمام توان خود را به کار گیریم و ایثار و فداکاری را سرلوحه کارمان قرار دهیم.

 

 

 

 

سر تیتر خبر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه؛