پیوندها

نشست هم اندیشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با اعضای هیات علمی دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۰۹:۲۲ | تعداد بازدید: 29

نشست هم اندیشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با اعضای هیات علمی دانشکده پرستاری و مامایی با هدف توسعه حوزه های آموزشی و پژوهشی این دانشکده، سه شنبه 12 اسفند ماه در محل سالن ابن سینا برگزار شد.

دکتر حسین ابراهیمی پور رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با اشاره به اهمیت توسعه ی حوزه های آموزشی و پژوهشی در این دانشکده خاطر نشان کرد : برنامه ریزی های آتی دانشکده پرستاری و مامایی باید در راستای سند توسعه و سیاست های کلی دانشگاه صورت پذیرد و تمرکز این دانشکده باید به ارتقا کمی و کیفی آموزش های مؤثر و تربیت دانشجویان ماهر معطوف باشد .
در این نشست دکتر مروارید ایرانی رئیس دانشکده پرستاری و مامایی ضمن ارائه ی گزارش عملکرد یکساله ی این دانشکده در حیطه وظایف هفت گانه اعضای هیات علمی در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، توسعه فردی، فعالیت‌های اجرایی و مدیریتی، ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، تخصصی و ارتقاء سلامت، فعالیت های فرهنگی و فعالیت های تخصصی خارج از دانشگاه، به معرفی برنامه های آتی این دانشکده اشاره نمود.
شایان ذکر است در ادامه ی این جلسه دکتر حسین ابراهیمی پور با اعضای هیات علمی به تبادل نظر و بررسی چالش های پیش رو پرداختند.