پیوندها

برای اولین بار در درس بررسی وضعیت سلامت رشته پرستاری صورت گرفت؛

آزمون آسکی عملکرد دانشجویان پرستاری را مورد ارزیابی قرار داد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ ۱۰:۱۹ | تعداد بازدید: 337
آزمون آسکی

به گزارش روابط عمومی  معاونت آموزشی پژوهشی دانشگاه، آزمون آسکی در درس بررسی وضعیت سلامت رشته پرستاری برای اولین باردر ردانشگاه و با حضور معاون آموزشی دانشکده پرستاری مامایی، اعضای هیات علمی ، مدیر EDO گروه پرستاری و بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی در تاریخ چهارشنبه 5 تیر ماه 1398 در مرکز مهارت های بالینی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد.

صدیقه عباسپور معاون آموزشی دانشکده پرستاری مامایی  بیان داشت: آزمون آسکی امتحانی است که صلاحیت بالینی  دانشجویان پرستاری  سنجیده می شود تا علاوه بر آموزش و مهارت به نگرش هم دست یابند.

طاهره سربوزی حسین آبادی مسئول مرکز مهارت های بالینی و دبیر اجرایی این آزمون، هدف از برگزاری امتحان آسکی را ارزیابی توانایی عملکرد دانشجویان بیان کرد و تصریح کرد: آسکی یک ابزار ارزیابی  بر پایه عینی و استاندارد بودن است که در آن  آزمون شوندگان در چرخه ای از ایستگاه ها با زمان ثابت و محدود گردش می کنند و در یک محیط شبیه سازی شده عملکرد آنان مورد ارزیابی قرار میگیرد.

حسین آبادی در ادامه افزود: در این آزمون 36 نفر از دانشجویان رشته پرستاری با آمادگی لازم شرکت نمودند که از دوماه قبل جهت برگزاری این ازمون با همکاری مدیر محترم مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی آیین نامه برگزاری و سوالات هر ایستگاه در قالب چک لیست و توسط  اعضای هیات علمی دپارتمان پرستاری تهیه شد.

تصاویر خبر
آزمون آسکی
آزمون آسکی
سر تیتر خبر
برای اولین بار در درس بررسی وضعیت سلامت رشته پرستاری صورت گرفت؛
برچسب های خبر